info@incirtech.com    0(549) 234 34 49

Biz Kimiz

Biz Kimiz

Biz Kimiz

incirTech dijital yazılım teknoloji hizmetleri vererek birçok sektör için web tasarımları, sosyal medya hizmetleri, dijital reklam hizmetleri gibi birçok alanda hizmet veriyoruz. İncirTech özellikle sağlık sektöründe, kamu ve özel hastaneler ve tüm branş doktorları için dijital itibar yönetimini kolaylaştıracak destek çalışmaları yapıyoruz. İncirTech Dijital reklam ajansı hizmetlerimizde, doktorların vermiş oldukları hizmetleri ön plana çıkartarak, sağlık sektöründeki reklamlarının yapılmasını sağlıyoruz. Kurumsal web tabanlı hizmetlerimiz ile sağlık sektöründeki kuruluşların kurumsallaşmasını ve markalaşmasını hızlandırıyoruz.

Dijital Tasarımlar

incirTech firması olarak yazılım bölümümüzde, her sektördeki firmalar için kurumsal web tasarımları hazırlıyoruz.

Dijital Pazarlama

En etkili reklam yöntemi ise dijital reklamcılıktır.

Web Tabanlı Uygulamalar

Tüm yazılımlarımız, yazılım uzmanlarımız tarafından hazırlanmakta ve kullanım aşamasında sürekli takip edilmektedir. “Dijital verimlilik için İncirTech yanınızda” sloganımız ile tüm sektörlere en iyi hizmetleri vermeye çalışıyoruz.

Vizyon & Misyon

Dijital yazılım teknoloji hizmetleri vererek birçok sektör için web tasarımları, sosyal medya hizmetleri, dijital reklam hizmetleri gibi birçok alanda hizmet veriyoruz. Özellikle sağlık sektöründe, kamu ve özel hastaneler ve tüm branş doktorları için dijital itibar yönetimini kolaylaştıracak destek çalışmaları yapıyoruz. Dijital reklam ajansı hizmetlerimizde, doktorların vermiş oldukları hizmetleri ön plana çıkartarak, sağlık sektöründeki reklamlarının yapılmasını sağlıyoruz. Kurumsal web tabanlı hizmetlerimiz ile sağlık sektöründeki kuruluşların kurumsallaşmasını ve markalaşmasını hızlandırıyoruz.

0
Müşteriler
0
Web Siteleri
0%
Memnuniyet
0
Hizmet Yılı