info@incirtech.com    0(549) 234 34 49

İçerik ve Editörlük Hizmeleri

incirTech dijital reklam ajansı ve yazılım şirketi olarak çıktığımız yolda müşterilerimize her türlü desteği vermeye çalışıyoruz. Firmanızın kurumsal web sitesi ya da kişisel web siteleriniz için editörlük hizmeti konularında ekiplerimiz sizlere her türlü desteği veriyorlar. Yaptığımız çalışmalar kapsamında web siteniz için düzenli içerik oluşturma, görsellerin düzenlenmesi gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Oluşturulmuş olan içeriklerdeki metinlerin dilbilgisi ve imla kurallarına uygun olup olmadığı denetlemelerini yazılımsal olarak yapıyoruz.

Editörlük, içeriklerin düzeltilmesi, ziyaretçilerin okuyabileceği duruma getirilmesi ve incelenmesi işlemleridir. Firmamız bünyesinde bulunan editörlerimiz, farklı sektörler hakkında geniş bilgilere sahiptir ve sektörel web siteleri için en iyi editörlük hizmetlerin kesintisiz olarak vermektedir.

Firmamıza ulaşarak, yeni bir web sitesi tasarımı talebinde bulunabilir ya da mevcut web siteniz için SEO çalışmaları ve editörlük hizmetleri talebinizi iletebilirsiniz. İncirtech olarak bizlere ulaşan tüm talepleri hemen değerlendiriyor, müşterilerimize en kaliteli hizmetleri vermeye çalışıyoruz. Firmaların kurumsallaşması için web sitelerinin önemi artarken, editörlük hizmetleri son dönemlerde büyük önem kazanmaya başlamıştır. Web siteleri içeriklerini oluşturan metin yazılarının, uygun bir dille ve kurallara uygun yazılması gerekir.

Çünkü ziyaretçiler okuduklarını rahat anlayabilmeli ve yazı akıcı olmalı ki, okuyucu tarafından yazının tamamı okunmalıdır. Günümüzde insanlar tüm işlemlerini internet üzerinden yaptığı için sosyal medya yönetimi ve web sitesi içerik hazırlama önemli bir duruma gelmiştir. Editörlerimiz, tüm sektörlerdeki firmalara en iyi editörlük hizmetlerini vererek, firmaların rakipleri önüne geçmelerini ve sektörlerinde etkin olmalarını sağlıyorlar.

Editörlük Çeşitleri

Editörlük mesleğinin alanı sürekli genişlemekte ve çeşitleri sürekli artmaktadır. Vermiş olduğumuz editörlük hizmetlerimizi, içerik editörü, haber editörü, web sitesi içerik editörü çeşitleri kapsamında veriyoruz. Dijital reklam ajansı ve yazılım şirketi olarak daha çok web sitesi içerik editörü çeşidi ile ilgilenmekteyiz. Web sitesi içerik editörlüğü diğer editörlük çeşitlerinden farklıdır. Web siteleri için belirli günlerde içerik yazıları yazılır. Bizler bu yazıları inceliyor ve gerekli düzeltmeleri yaparak yayınlanmasını sağlıyoruz. Web siteleri, firmaların dünyaya açılan kapıları olarak bilinmektedir. Bu kapıda uygun içeriklerin hazırlanması, firmanın reklamının daha iyi yapılmasına, kalitesinin artmasına ve markalaşmasının hızlanmasına katkı sağlayacaktır.

İncirTech olarak, hizmetlerimizi, firmaların kendilerini geliştirmelerini sağlayacakları şekilde düzenliyoruz. Editörlük hizmetlerimizi daha çok dijital reklamcılık alanında geliştiriyor ve ürün ya da hizmet reklamlarının hedef kitleler üzerinde daha fazla etki oluşturmasını sağlıyoruz. Yapmış olduğunuz her türlü çalışma ve web sitelerinizin içeriklerinin yönetimi için editörlük hizmeti almak istediğinizde, bizlere ulaşabilir, hizmet taleplerinizi iletebilirsiniz. Bulunduğunuz sektörün özelliklerine, rakiplerinizin ve firmanızın durumuna göre en iyi çalışmaları yaparak, web sitenizde yayınlayacağınız tüm içerikleri imla ve dilbilgisi kurallarına göre düzenliyoruz. Yaptığımız çalışmalar sayesinde, sektörünüzdeki etkinliğinizin arttığını, web sitenizin daha çok kişi tarafından ziyaret edildiğini ve müşteri sayınızın artmaya başladığını görebileceksiniz.