info@incirtech.com    0(542) 614 13 81

Sipariş ve Müşteri Takip Sistemi

Dijital teknolojisinin gelişmesiyle birlikte, firmalar çeşitli yazılımlar kullanarak bütün işlemlerini daha kolay takip ve kontrol etmeye başlamıştır. İncir tech dijital reklam ajansı ve yazılım şirketi olarak bütün sektörlerdeki firmaların ihtiyaçlarına uygun sipariş ve müşteri takip sistemi yazılımlarımızı geliştiriyoruz. Çalışmalarımızı yaparken, firmaların bulundukları sektörlerin tüm özelliklerini tespit ediyor, iş akışlarını gözlemliyor, yapılacak olan işlemlerin daha kolay kontrol ve takip edilmesini sağlayacak şekilde yeni ürünler ortaya koyuyoruz.

Sizler için özel olarak hazırladığımız yazılım paketleri ile size gelen teklifleri hemen siparişe dönüştürebilir, ürün satışını gerçekleştirebilir, ürün sevkiyatı yapabilir ve tüm siparişlerinizi bir tuş yardımı ile takip edebilirsiniz. İncir tech yazılım firmamız, alanında uzman yazılımcılar ile sağlıktan, eğitime kadar tüm sektörler için sipariş takibi, müşteri takibi yazılımlarını geliştiriyorlar. Bizlerden alacağınız sipariş takip programları ile gelen tekliflerin ne kadarını siparişe dönüştürebildiğinizi, ne kadar ürünün sevkiyatını yaptığınızı, teslim edilmeyen siparişlerinizin olup olmadığını takip edebilirsiniz.

Bu işlemleri anlık olarak takip edebildiğinizde işlerinizi daha kolay kontrol etmiş ve firmanızın gelişmesini sağlamış olursunuz. Müşteri takip programlarımız ile müşterilerinizin ürün ihtiyaçlarını, sizden hangi zaman aralıkları ile ürün talebinde bulunduklarını, hangi müşteriniz için hangi üründen ne kadar hazırlamanız gerektiğini ve müşterinin tüm ihtiyaç hareketlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz. Firmamız, kuruluşların tüm dijital ihtiyaçlarını karşılayabilecek çözümler üretmekte ve bu çözüm uygulamalarında destek hizmetlerini kesintisiz olarak sunmaktadır.

Tekliflerinizi Hazırlayabilirsiniz

Firmamıza özel tekliflerde bulunarak, kurumunuza özel takip sistemleri geliştirmemizi bizlerden talep edebilirsiniz. Yazılım uzmanlarımız, kurumunuz ve sektörünüzün ihtiyaçlarına yönelik en iyi çalışmaları, kısa sürede yaparak sizlere istediğiniz yazılım ürününü hemen hazırlayacaklardır.

Hazırlanan takip sistemlerinin kurulumu ve kullanım eğitimleri elemanlarımız tarafından kullanıcılara verilecektir. İncirtech olarak sizlere en iyi hizmetleri en uygun fiyatlara sunmaya çalışıyoruz.

Müşteri ve sipariş takip yazılımlarımızı, sizlerin tüm müşteri ve sipariş tekliflerini hızlı bir şekilde oluşturabilmeniz için hazırlıyoruz. Müşterilerinize her türlü bilgilendirme işlemlerini anında mail gönderebilir, teklifler oluşturabilirsiniz. Bu işlemlerinizi, sizlere sunduğumuz müşteri takip programımızı kullanarak, en hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz. Yazılımlarımız ile sadece müşteri ve sipariş takibi değil aynı zamanda tüm siparişleriniz için fatura düzenleme ve fatura kesme işlemlerini yapabilirsiniz. Faturalarınızı programlarımız üzerinde e-fatura olarak hızlı bir şekilde yerine ulaştırabilirsiniz.

Tüm destek programlarımız mobil uyumlu olarak hazırlanmakta ve kullanımı kolaydır. Firmanız ile ilgili yapacağınız tüm işlemlerinizi takip programlarımızı her türlü cihazdan kullanarak rahatlıkla yapabilirsiniz. İncirTech dijital reklam ajansı ve yazılım şirketi olarak amacımız sektör gözetmeksizin tüm iş sahalarında işlerin düzenli yapılmasını sağlayacak, işleri kolaylaştıracak çözümler üretmektir. Firmalar için kurumsal web tasarım çalışmaları ve diğer dijital destek hizmetlerini sunuyoruz. Daha çok kurum içi işlerin takip ve devamı için sipariş, müşteri takip sistemlerini geliştiriyor, sürekli güncellemeler yapıyoruz.

İşetmeniz İçin Özel Yazılım Yapalım

Özel yazılım hizmeti almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden veya formdan bizlere ulaşabilirsiniz. Form ile yollayacağınız tüm mesajlar, kontrol edilmekte ve cevap verilmektedir.

 info@incirtech.com 0(542) 614 13 81